KONST / Litografier / Färglitografi 13857492
nr 1385 7492
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 165/360. Motivet: 51x36cm, yttermått inklusive ram: 70x53cm
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:26:03
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne